powłoka ceramiczna

Powłoki ceramiczne oferują wiele wspaniałych korzyści dla właścicieli samochodów, którzy chcą na dłużej zachować piękny i błyszczący wygląd fabrycznego lakieru.

Twarda powłoka ceramiczna zapewnia dobrą ochronę. Znacznie bardziej miękki lakier bezbarwny jest bardzo podatny na drobne zawirowania i zarysowania podczas typowego mycia i suszenia. Chociaż powłoka ceramiczna nie jest niezniszczalna i nie zabezpiecza przed wszystkimi uszkodzeniami, jest znacznie twardsza niż lakier i pomaga zachować jego wygląd przez lata.

Czy warto zdecydować się na ceramikę lakieru?

Ponieważ krople wody spływają z lakieru samochodu, który jest pokryty hydrofobową powłoką ceramiczną, ma on tendencję do dłuższego pozostawania w czystości. Brud i typowe zabrudzenia drogowe są również mniej podatne na przywieranie do lakieru, samochód łatwo można umyć. Powłoki ceramiczne są również niezwykle błyszczące. Czysty wosk Carnauba to jedyny inny produkt, który może zapewnić świetny połysk, ale wosk utrzymuje się na lakierze tylko przez kilka dni lub miesięcy, w przeciwieństwie do kilku lat trwałości wysokiej jakości powłoki ceramicznej.Powłoki ceramiczne klasy konsumenckiej zwykle wytrzymują na lakierze do dwóch lat. Jednak wiele profesjonalnych produktów, które nakładają detailerzy, zapewnia ochronę samochodu od 5 do nawet 10 lat. Ponieważ samodzielne nakładanie powłoki ceramicznej może być nieco bardziej skomplikowane niż tradycyjne woskowanie, możesz preferować, aby profesjonalny auto detailer nałożył powłokę ceramiczną na twój samochód. Najpierw jednak warto wypolerować i skorygować wady na lakierze, aby nie były widoczne, a samochód lśnił jak nowy po nałożeniu nanoceramiki.Powłoki ceramiczne dla majsterkowiczów są dobre, ale profesjonalne nałożenie zapewnia jeszcze dłuższą i trwalszą ochronę lakieru samochodu. Powodem, dla którego ceramika lakieru Wrocław jest zarezerwowana dla profesjonalistów, jest to, że zwykle wymaga to specjalnych narzędzi i technik do jej prawidłowego zastosowania, jak również do usunięcia. Może to być jednak dobrym rozwiązaniem dla osób, które planują utrzymać swój pojazd w dobrym stanie przez bardzo długi czas i chcą mieć doskonałą ochronę lakieru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here