30 dniowa pożyczka

Brak Ci gotówki, a właśnie zbliża się duży wydatek? Potrzebujesz jednorazowego zastrzyku gotówki? Pożyczka na 30 dni wydaje się być idealnym produktem dla Ciebie!

Zatem jak znaleźć idealną pożyczkę dla siebie i gdzie jej szukać? Oferty typu pożyczka na 30 dni, świadczą tylko instytucje parabankowe. Czyli nie bank, ale nie też zwykła lichwa, bo wymagane formalności trzeba przejść.
Rynek oferuje multum ofert krótkotrwałych pożyczek. Najpopularniejszą z nich jest ta, zawierana na 30 dni kalendarzowych. Bardzo częstą taktyką instytucji parabankowych, jest oferowanie pierwszej pożyczki całkowicie za darmo. Co to tak naprawdę oznacza dla potencjalnego klienta? Oznacza to, że jeśli spłacimy pożyczkę w 30 dni kalendarzowych, to będziemy musieli spłacić tylko pożyczoną kwotę. Niestety, taka możliwość występuje tylko w przypadku zawarcia pierwszej pożyczki. Kolejne zawarte w danej firmie są już objęte oprocentowanie, często wysokim porównując z pożyczkami udzielanymi przez bank. Dostępne pożyczki 30 dniowe oferuje między innymi firm Vivus, Wonga. Ich oferty są dosyć korzystne. Vivus to jednak najczęściej polecana na forach kredytowych instytucja. Dlaczego? Powodem tym jest dwukrotna możliwość przedłużenia spłaty, ale tylko w przypadku pierwszej pożyczki. W przypadku kolejnej istnieje tylko jednorazowe przedłużenie terminu spłaty. Takie oferty bardzo kusza potencjalnych klientów. Warto z tego skorzystać, ale tylko w krytycznych przypadkach! Koszty przedłużenia są wysokie, więc warto je rozważyć tylko wtedy, kiedy spłata zobowiązań przewyższy nasze możliwości finansowe.

Co potrzebujemy do zawarcia umowy? Zazwyczaj potrzebny jest tylko numer pesel, imię, nazwisko oraz seria dowodu osobistego. Niekiedy można się spotkać z prośbą o podanie źródła dochodu oraz jego dokładniejszych informacji, takich jak nazwa i NIP pracodawcy, kwota dochodu na rękę oraz czas trwania umowy. Takie działanie pozwoli pożyczkodawcy na uniknięcie przekazania gotówki w ręce nierzetelnej osoby. Kiedy już podamy wszystkie potrzebne informację, wysyłamy wniosek. Jego rozpatrzenie trwa od kilkunastu minut aż do kilku godzin, bowiem pożyczkodawca musi sprawdzić naszą wiarygodność między innymi w Biurze Informacji Kredytowej. Właśnie tam dostępne są informacje na temat wcześniejszych zobowiązań, a także informacje dotyczące regularności ich spłat. Warto więc zadbać, by nasz BIK wyglądał przyzwoicie, to zapewni nam większą możliwość uzyskania gotówki. Czasami weryfikacja danych odbywa się również przez telefon, w celu potwierdzenia danych wnioskującego o kredyt.

Pozytywna weryfikacja wniosku, co dalej? Jeśli podaliśmy dane naszego konta bankowego, wystarczy czekać na przelew od pożyczkodawcy. Tylko niektórzy z nich oferują możliwość odbioru gotówki w oddziałach urzędu pocztowego. Wraz z gotówką na koncie, otrzymujemy drogą mailową harmonogram spłat pożyczki i regulaminu, który dokładnie tłumaczy wszystkie formalności związane z zaciągnięciem kredytu. Cały proces wydaje się być prosty, prawda? Bo właśnie tak jest! Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, przekonaj się sam!

Pamiętaj, by kwota pożyczki była adekwatna do Twoich możliwości finansowych. Absolutnie nie ukrywaj żadnych dodatkowych zobowiązań, ponieważ jest to karalne. Co z tego, że dzięki temu można otrzymać większą kwotę pożyczki, skoro można nabawić się poważnych konsekwencji w przypadku poświadczenia nieprawdy. Korzystaj zatem, tylko z kwoty, której faktycznie potrzebujesz. Nie warto brać pieniędzy na zapas. To sprawi, że pieniądze zostaną wydane, a spłata może okazać się zbyt dużym wyzwaniem. Statystyki przerażają! Większość pożyczek zawierana jest w celach konsumpcyjnych!

Pożyczka na 30 dni jest na wyciągnięcie Twoich rąk. Wystarczy, że zaczerpniesz informacji z internetu i wybierzesz najkorzystniejszą ofertę. Szybki czas wypełniania wniosku i jego weryfikacji to z pewnością plus wcześniej wspomnianych instytucji parabankowych. Nie zapomnijmy także o wysokiej akceptowalności. Dzięki temu nie musisz się martwić o finanse. Z pewnością któraś z firm pożyczkowych takową Ci wyda.

Umiar jest podstawą wszystkich działań w przypadku wyrażenia chęci na pożyczkę. Nie zapominajmy, żeby pożyczać tylko tyle ile potrzebujemy. Tylko to pozwoli nam na spłatę, a co za tym idzie- poprawi zdolność finansową. Każda terminowa spłata zobowiązać spowoduje większą wiarygodność w oczach pożyczkodawców. Z kolei to pozwoli na spersonalizowanie specjalnej dla Ciebie oferty. Warto o tym pamiętać, ponieważ dla stałych i rzetelnych klientów proponowane są rabaty w kosztach kolejnej pożyczki.

Nie czekaj, znajdź najbardziej odpowiednią ofertę pożyczkową już dziś. Pożyczka na 30 dni może zapewnić Ci płynność finansową w nagłych przypadkach i nie będzie już zabierać snu spowodowanego stresem przez brak pieniędzy. Zastanów się dokładnie i z przyjemnością podpisz akceptację pożyczki. Wydawania pieniędzy może być o wiele przyjemniejsze z darmową pożyczką na 30 dni. W końcu oddajesz tyle ile wziąłeś. Wzięcie pożyczki nigdy nie było tak łatwe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here